Náš příběh

VŠE NA KOLECH 18.6.2022

Vše to začalo v dávné minulosti, kdy jsem ještě nežil v Kostelci nad Černými lesy. Tehdy jsem bydlel v Třinci. V letech 2003-2010 jsem zde vedl tuning club a úspěšně jsme pořádali akce Masters of Tuning . . . po 6 ročníku jsem bohužel z pracovních důvodu musel této činnosti zanechat. To nic ale nezměnilo na tom, že místo krve v žilách koluje benzín a místo orgánu jede motor.


Už těsně po přestěhování do Kostelce mě zaujalo místní náměstí Smiřických, které by se dalo s přilehlými částmi krásně využít pro sraz aut. Z tuningu jsem  vyrostl, ale z vášně k autům a motorům nikdy. 

Za sebou máme již dva ročníky. Oba dva jsme zvládli v době COVIDové. První nám trochu propršelo, druhý jsme zažili tropy, ale ani nepřízeň či až velká přízeň počasí nás neodradí a připravíme pro Vás další ročník a věříme, že bude atraktívní jako předcházející. Akci děláme jako vždy pro lidi, ne pro peníze, proto po Vás nikdy nebudeme chtít vstupné, ani peníze za vystavení vozů. Naší odměnou je Vaše spokojenost.  

Více informací budu přidávat postupně. Prosím tedy o sledování tohoto webu případně našeho Instagramu či Facebooku.


Stejně tak hledáme zájemce o vystoupení v programu, pokud tedy někdo má zájem, může mě kontaktovat na jiri@vsenakolech.cz