PRO NÁVŠTĚVNÍKY


Návštěvník . . . je člověk, který přijde navštívit výstavu vozidel bez toho aby zde vystavoval vlastní vůz. Volně může procházet plochu náměstí a prohlížet zde vystavené kusy a užívat si doprovodný program.


Vstupné pro návštěvníky je DOBROVOLNÉ

Pro návštěvníky bude připraven doprovodný program v podobě různých vystoupení. Nebude chybět samozřejmě občerstvení. Kromě běžného představení vozidel v zaparkovaném stavu, bude probíhat prezentace vozů před pódiem ve spolupráci tentokrát s moderátorem rádia Kiss Tomášem Morávkem, a další. Před závěrem proběhne aukce 3 originálních obrazů vozů od komiksového a knižního (přes 41 knih) ilustrátora Jirky Filípka a také vyhodnocení NEJ vozu, kde majitelé třech NEJ budou odměněni, stejně jako diváci, kteří pro ně hlasovali.

K dispozici v info stánku bude možnost si zakoupit (objednat) pánské, dámské i dětské tričko k akci, kšiltovku a dokonce k dispozici bude i originální nápoj (Energy drink nebo Birel) s potiskem akce. 

    

Pro děti připravujeme různé atrakce jako např. skákací hrad či soutěže. - dle možnosti v závislosti na opatřeních souvisejících s COVIDem.