PRO ÚČASTNÍKY

Účastník . . . je člověk jenž bude ochoten na naší akci vystavit svůj vůz, ať osobní, nákladní nebo nejen závodní speciál, případně motocykl. Každý účastník, resp. každá skupina účastníků bude mít vlastní vyhrazený prostor na náměstí v Kostelci nad Černými lesy. Skupiny podle kterých budou účastníci rozděleni:

  • Veteráni
  • Americká auta
  • Nové sportovní vozy
  • Motocykly
  • Nákladní auta
  • Speciály
JELIKOŽ JE TENTO ROČNÍK TAKOVÝM MALÝM VÝROČÍM, TAK JSEM SE ROZHODLI ZAMĚŘIT STŘED NÁMĚSTÍ VOZŮM SE ZVÍŘECÍ TÉMATIKOU, TEDY HLAVNÍ PROSTOR DOSTANOU Cobry, Mustangy, Kachny, Brouci a pod.

PROTO PROSÍME PRIMÁRNĚ MAJITELÉ TĚCHTO VOZŮ, REGISTRUJTE SE. 

Prosil bych všechny zájemce/účastníky o rezervaci místa, abych mohl rozplánovat parkování na náměstí.
kontakt: registrace@vsenakolech.cz nebo info@vsenakolech.cz případně nejlépe vyplnit formulář níže.
Každý kdo bude registrovaný navíc obdrží speciální dárek, který nepůjde nikde sehnat.

NOVĚ POTVRZUJEME REGISTRACE !SMS! POKUD SE TAK NESTALO A NIC VAM NEPŘIŠLO, VOLEJTE NEBO PIŠTĚ

Všichni kdo odeslali registraci přes formulář na webu obdrželi potvrzení SMS, pokud se tak nestalo do 7 dní prosím kontaktujte mě na tel 775 220 482 

Prezentace účastníků je ZDARMA. - resp. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ 

Pro návštěvníky bude připraven doprovodný program.  Nebude chybět samozřejmě občerstvení. Kromě běžného představení vozidel v zaparkovaném stavu, bude probíhat prezentace vozů před pódiem ve spolupráci s moderátory rádia Kiss a byli bychom velmi rádi, kdyby jste sebrali odvahu a Váš vůz i veřejně představili ;). Před závěrem proběhne vyhodnocení NEJ vozu, kde majitelé třech NEJ budou odměněni. 

K dispozici v info stánku bude možnost si zakoupit (objednat) pánské, dámské i dětské tričko k akci, kšiltovku a dokonce k dispozici bude i speciální Energy Drink.