Náš příběh

VŠE NA KOLECH 17.6.2023

Vše to začalo v dávné minulosti, kdy jsem ještě nežil v Kostelci nad Černými lesy. Tehdy jsem bydlel v Třinci. V letech 2003-2010 jsem zde vedl tuning club a úspěšně jsme pořádali akce Masters of Tuning . . . po 6 ročníku jsem bohužel z pracovních důvodu musel této činnosti zanechat. To nic ale nezměnilo na tom, že místo krve v žilách koluje benzín a místo orgánu jede motor.


Už těsně po přestěhování do Kostelce mě zaujalo místní náměstí Smiřických, které by se dalo s přilehlými částmi krásně využít pro sraz aut. Z tuningu jsem  vyrostl, ale z vášně k autům a motorům nikdy. 

Za sebou máme již tři ročníky.  První nám příliš nepřálo počasí, další dva však byly lepší, resp. jsme zažili tropy. Již tradičně na akci máme 200 až 250 vystavených vozů, což je maximální kapacita našeho náměstí. Co se týká návštěvníků, to nelze posoudit, akce je pro lidi ZDARMA, tedy nelze jednoznačně určit, kolik návštěvníků se na akci během dne prostřídá. Na třetím ročníku jsme vyměnili moderátora, jelikož původní moderátorka nám otěhotněla. Na čtvrtém ročníku se nejspíš budete tedy moci těšit na moderátorské duo.  Připravili jsme pro Vás opět několik novinek ať již ve větším množství prostorů kde se schovat před sluníčkem, tak také zlepšíme služby v občerstvení a nakonec jsme domluvili i kapelu, kterou by mnozí z Vás mohli znát - Abraxas.

Akci děláme jako vždy pro lidi, ne pro peníze, proto po Vás nikdy nebudeme chtít vstupné, ani peníze za vystavení vozů. Naší odměnou je Vaše spokojenost.  

Více informací budeme přidávat postupně. Prosím tedy o sledování tohoto webu případně našeho Instagramu či Facebooku.


Stejně tak pokud máte zájem o vystoupení v programu, nebo nás sponzorsky podpořit, přijet se stánkem a další, může mě kontaktovat na jiri@vsenakolech.cz  nebo +420 775 220 482