Náš příběh

VŠE NA KOLECH 20.6.2020

Vše to začalo v dávné minulosti, kdy jsem ještě nežil v Kostelci nad Černými lesy. Tehdy jsem bydlel v Třinci. V letech 2003-2010 jsem zde vedl tuning club a úspěšně jsme pořádali akce Masters of Tuning . . . po 6 ročníku jsem bohužel z pracovních důvodu musel této činnosti zanechat. To nic ale nezměnilo na tom, že místo krve v žilách koluje benzín a místo orgánu jede motor.


Už těsně po přestěhování do Kostelce mě zaujalo místní náměstí Smiřických, které by se dalo s přilehlými částmi krásně využít pro sraz aut. Z tuningu jsem částečně vyrostl, ale nikdy na něj nezanevřu. 

Tuto akci bych však chtěl věnovat všem fandům motorů a všeho na kolech, jak již napovídá název. Chtěl bych aby lidé měli možnost vidět a porovnat od veteránů až po nová auta, speciální kategorii ´pak tvoří americká auta, motorky, třeba i nějaký náklaďák a jestli se podaří, tak i třeba nějaký závodní speciál.

Akce je a bude vždy primárně určena lidem pro pobavení a poznání, všeho na kolech a my, "pořadatelský tým", budeme jen rádi, když nám jakkoliv pomůžete už jen třeba tím, že na akci přivezete své vozidlo nebo se jen přijdete podívat.

Také chceme pro motoristy na akci působit osvětou. Budou zde připravené akce ve spolupráci s Hasiči, Záchrankou (budek dispozici simulátor masáže srdce) a také Policie České Republiky. Za BESIP bude k dispozici simulátor nárazu nebo simulator převrácení při nehodě.

V průběhu celého dne také budou v nedalekém areálu motokrosu probíhat tréninky motorek i čtyřkolek volně přístupné. K vidění budou jezdci od nejmladších kategorií až po profi jezdce. 

Samozřejmě zde bude k dispozici občerstvení, skákací hrad pro děti, soutěže o NEJ auto a motoristický 5-ti boj. 

Stejně tak hledáme zájemce o vystoupení v programu, pokud tedy někdo má zájem, může mě kontaktovat na jiri@vsenakolech.cz